Skip to content

Zabiegi medycyny estetycznej dla kobiet – sprawdź, jak znowu możesz czuć się piękna?
Niemal każda kobieta chce czuć się atrakcyjnie. Z zasmuceniem spogląda na następne zmarszczki, mniej jędrną skórę i negatywne efekty ciąży, która oczywiście dała ukochane maleństwo, ale nie zostawiła zbyt dobrych śladów na naszym ciele. Jednakże są metody, które pomagają kobiecie ponownie poczuć się piękną i tak wyglądać. Wyjściem jest właściwa klinika medycyny estetycznej Warszawa. Jakie zabiegi są wyjątkowo polecane?

Niemal każda pani pragnie czuć się atrakcyjnie. Z przygnębieniem patrzy na następne zmarszczki, mniej jędrną skórę oraz negatywne rezultaty ciąży, która co prawda dała upragnioną pociechę, ale nie zostawiła zbyt dobrych śladów na naszym ciele. Jednakże są metody, które pomagają kobiecie znowu poczuć się piękną i tak wyglądać. Rozwiązaniem jest właściwa klinika medycyny estetycznej Warszawa. Jakie zabiegi są zwłaszcza polecane?

Autor: Centrum Kosmetyczno-Dermatologic

Bez wątpienia są to różnego typu wypełniacze, np. kwas hialuronowy, jakie pomagają poprawić rysy twarzy i pozbyć się zmarszczek. Skóra odzyskuje swoją jędrność oraz wygląda znacznie młodziej. Całkowite rezultaty po takim zabiegu widoczne są po tygodniu. Wiele pań boryka się również z bliznami po przebytych operacjach, np. po CC. Chociaż ta ostatnia blizna (sprawdź wpis dotyczące następującego tematu: blizny oparzeniowe) jest praktycznie niewidoczna, to wiele pań chciałaby ją usunąć, aby nie czuć dyskomfortu w intymnych sytuacjach. W takim przypadku najlepiej sprawdzi się usuwanie blizn laserem (sprawdź to).

Przeważnie wystarcza już 1 zabieg, maksymalnie 2, aby pozbyć się niedoskonałości urody oraz ponownie cieszyć się świetnym ciałem. Za pomocą lasera da się również usunąć inne blizny, w tym po trądziku bądź blizny po oparzeniach. Wystarczy umówić się na konsultację lekarską, aby dowiedzieć się informacji, jakie powinniśmy znać przed podjęciem decyzji i ustalić termin zabiegu.

Trzeba jeszcze wspomnieć o jednym zabiegu, jakim jest plastyka pochwy Warszawa (źródło informacji). To zabieg wielokrotnie wybierany przez kobiety, które z racji ciąży cierpią na rozciągnięcie narządów intymnych przez co nie mogą czerpać rzeczywistej przyjemności z seksu z ukochanym. Waginoplastykę przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym i trwa około 1,5 godziny.

Kliknij na odnośnik ortodonta chorzów, on przybliży Ci temat, który Cię właśnie zaintrygował. Przeczytaj tekst, zawierający ciekawe informacje.

Lekarz musi naciąć tylną ścianę pochwy, aby pozbyć się nadmiaru tkanek. Później za pomocą rozpuszczalnych nici specjalista zaszywa mięśnie oraz śluzówkę, by nadać jej poprzedni wygląd. Po zabiegu pacjentka powinna pozostać w szpitalu przez co najmniej 24 godziny, a proces gojenia zajmuje ok. 2 miesięcy.

Lekarz po operacji

Autor: Phalinn Ooi
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli chciałabyś wybrać jeden z powyżej scharakteryzowanych zabiegów albo poznać pozostałe punkty umieszczone w ofercie klinik, musisz indywidualnie iść do jednej z nich, by skonsultować się z lekarzem. Najważniejsze to spytać o przeciwwskazania i możliwe komplikacje, by zyskać gwarancję, iż chcemy zdecydować się na zabieg. Autor:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*