Skip to content

Zadbaj o urodę swojego ciała z dobrze dobranymi zabiegami, czuj się piękna i bardziej zadbana
Dzisiejsza medycyna estetyczna zapewnia nam gamę komfortowych rozwiązań, dzięki którym jeszcze lepiej mamy okazję zadbać o urodę i kondycję ciała. Zabiegi wykonywane w klinikach medycyny estetycznej pomagają niwelować niedoskonałości, z którymi jeszcze do niedawna nie dało się walczyć albo walczyło się bardzo ciężko.

Współczesna medycyna estetyczna proponuje nam szereg komfortowych rozwiązań, dzięki którym jeszcze doskonalej możemy zadbać o urodę oraz kondycję ciała. Zabiegi wykonywane w gabinetach medycyny estetycznej pomagają usuwać mankamenty, z którymi jeszcze niedawno nie mogło się walczyć lub walczyło się bardzo ciężko.

Dzisiaj stało to o dużo łatwiejsze i bardziej komfortowe, mimo wszystko w każdym przypadku przy tego rodzaju zabiegach trzeba się (zobacz serwis) upewnić, czy jest to bezpieczne dla ciała.

Chcesz usunąć znamiona? Laser będzie odpowiedni, lecz nie w każdym przypadku

Na skórze człowieka pojawiają się przeróżne znamiona skórne i plamki. Niektóre z nich okazują się nie tylko nieładne, ale też potrafią być niebezpieczne, ponieważ zachodzi obawa zezłośliwienia i zachorowania na czerniaka, raka skóry. Przez to bardzo istotne jest oglądania znamion i usuwanie pieprzyków (o zabiegu), które zdają się być niebezpieczne, bywają często wystawiane na działanie słońca oraz drażnione przez odzież lub biżuterię. Znamiona barwnikowe można usuwać w gabinetach medycyny estetycznej z zastosowaniem lasera, dzięki temu ryzyko blizny jest bardzo niewielkie. Jednak nie można tego czynić bez konsultacji z lekarzem, który sprawdzi, czy znamię nie jest groźne. W takim wypadku zarządzi usunięcie chirurgiczne oraz badanie histopatologiczne wyciętego pieprzyka.

usuwanie pieprzyków
Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Masz problem z tłuszczykiem? Lipomasaż sprawi, że poczujesz się lepiej

Kobiety nierzadko zmagają się z nieestetycznym charakterem swej skóry, „pomarańczową skórką” oraz fałdkami tłuszczyku utrzymującymi się w przeróżnych strefach ciała. W takim przypadku odpowiednim zabiegiem może okazać się lipomasaż. Zabieg ten polega na powolnym przesuwaniu po skórze specjalną głowicą oraz oddziaływaniu na skórę oraz tkankę pod nią przy pomocy podciśnienia oraz ruchów mechanicznych. Lipomasaż (czytaj cały artykuł) wspaniale oddziałuje na sprężystość skóry, polepsza także krążenie krwi, pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, jak też uaktywnia lipolizę. Panie oddające swoje ciało wspomnianym zabiegom czują się lżejsze i młodsze, a wszystko za sprawą gładszej skóry.

Zatroszcz się o urodę swojej skóry

Świeża skóra staje się świadectwem naszej witalności oraz tego, że o siebie troszczymy się na co dzień. Należy poświęcać jej maksimum zainteresowania, nabywać lepszej jakości preparaty spełniające jej potrzeby, a od czasu do czasu wybrać się na profesjonalny zabieg, po którym będzie ona jeszcze piękniejsza, a my same poczujemy się zadbane, rozpieszczone i młodsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*