Skip to content

Piękne włosy, czyli w jaki sposób uzyskać doskonały efekt
Nie każdy z nas posiada gęste włosy. Nie każdy również może się pochwalić oszałamiającymi lokami czy zaskakującym kolorem włosów. Ale każdy z nas może o nie zadbać. Odpowiednia pielęgnacja stanowi klucz do sukcesu.

Nie każdy z nas posiada gęste włosy. Nie każdy również może się poszczycić bujnymi lokami lub zaskakującym kolorem włosów. Ale każdy z nas może o nie zadbać. Dobra pielęgnacja stanowi klucz do sukcesu.

wejdź na stronę i dowiedz sie więcej

Autor: Steven Santiago
Źródło: http://www.flickr.com
Cykliczne wizyty u stylisty fryzur to podstawa! Dzięki nim dowiemy się, jak odpowiednio zadbać o włosy.

Zaciekawiły Cię informacje (http://margaretka-swietokrzyska.pl/pl/turnusy/) przedstawione w naszym wpisie? Bardzo miło więc będzie nam podzielić się z Tobą kolejnymi notkami. Czekamy na opinię!

Już samo ucinanie zniszczonych końcówek daje bardzo wiele. Do tego dochodzą porządne produkty do włosów. Szampony, odżywki, maski, jedwab nadadzą naszej fryzurze niesamowitego blasku. Weźmy pod uwagę także możliwość przeprowadzenia rytuału Kerastase, jaki ma na celu wzmocnienie kondycji naszych włosów. Efekt jest błyskawiczny. Już gołym okiem widać, iż prezentują się o wiele lepiej! To niezmiernie ważne dla osób, jakie bardzo często farbują swoje włosy. Jak wiemy taki zabieg nie jest korzystny dla naszych fryzur. Pomimo tego, że produkty do włosów są dobre, musimy wybrać na najlepsze z nich. W celu ich poznania, trzeba zapytać o opinię doświadczonego fryzjera. Także w salonie bez problemu zakupimy wyjątkowe produkty do włosów. Nadadzą one blask i odbudują zniszczone fryzury.

Rudowłosa

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com

Jak poznać dobrego stylistę fryzur? Przede wszystkim zapytajmy o zdanie innych . Możemy sprawdzić zarówno komentarze w internecie oraz, a także bezpośrednio porozmawiać ze znajomymi. Być może ktoś będzie mógł nam polecić swój salon. Kiedy już się do niego wybierzemy i zobaczymy na przykład same starsze panie, czekające w kolejce na ondulację, lepiej natychmiast oddalić się. Dobre salony fryzjerskie od dawna nie oferują już tego rodzaju usług. W przypadku, gdy zdecydujemy się zostać, a fryzjer spyta, czy mamy farbowane włosy, również zrezygnujmy z jego usług. Uwagę należy zwrócić również na higienę. Nikt z nas nie chce być przecież obcinany brudnymi nożyczkami. Cena usługi nie powinien być dla nas ważnym wyznacznikiem. Nikt nie powiedział, że drożej oznacza lepiej. Jest wielu młodych oraz bardzo zdolnych fryzjerów, jacy stawiają pierwsze kroki w zawodzie. Cennik ich usług z pewnością nie będzie wygórowany. My natomiast będziemy mieć pewność, że ktoś spojrzy na nasze włosy z innej perspektywy. Zaproponuje nam nowe produkty do włosów, inaczej przeprowadzi zabieg Kerastase. Zmiany na lepsze są pożądane. Bez znaczenia, jak regularnie wybieramy się do stylisty fryzur pamiętajmy o tym, iż podstawą jest właściwa pielęgnacja włosów. Nie doprowadzajmy do sytuacji, gdy włosy są przetłuszczone. Szczotkujmy je regularnie. Używajmy odpowiednich szamponów. Od czasu do czasu sięgnijmy po maseczkę. Ponieważ to my mamy najistotniejszy wpływ na wygląd oraz kondycję naszych włosów.