Skip to content

Zastosowanie nowoczesnych technik w medycynie estetycznej
Laser na dobre wstąpił w każdą sferę naszego życia. Medycyna wiedzie prym, jeśli idzie o użycie współczesnych technologii. Blizny pooperacyjne, również trądzikowe są powodem wstydu i niepewności. Medycyna estetyczna proponuje laserowe usuwanie blizn trądzikowych.

Laser na dobre wstąpił w każdą sferę naszego istnienia. Medycyna wiedzie prym, jeżeli idzie o wykorzystanie współczesnych technik. Ślady pooperacyjne, także trądzikowe są powodem wstydu i niepewności. Medycyna estetyczna proponuje laserowe usuwanie blizn trądzikowych.

czysta cera
Autor: Mat. prasowe wapteka.pl (istockphoto.com/)
Źródło: Mat. prasowe wapteka.pl (istockphoto.com/)
Technologia laserowego likwidowania blizn to nieinwazyjne podejście, użytkujące laser frakcyjny, dzięki czemu realne jest prędkie i efektywne anulowanie blizny. Bodźce laserowe powodują koagulację tkanki bliznowatej i aktywizują tworzenie nowej, zdrowej tkanki. Czas wygojenia się skóry jest krótki, zagrożenie infekcji wyeliminowane, a odbierany ból jest niewielki, albo nie ma go w ogóle.Laserowe usuwanie blizn trądzikowych (kliknij) może być używane na wszelkich typach cery, co wraz z idealnymi efektami czyni ją preferowaną procedurą eliminowania blizn.Plastyka pochwy, innymi słowy waginoplastyka , to skorygowanie wielkości pochwy. Zwykle decydują się na nią kobiety, u których w wyniku porodu doszło do pęknięcia, bądź rozciągnięcia pochwy i krocza. Zamierzeniem operacji plastycznej pochwy jest poprawienie napięcia mięśni waginy. Zabieg ów umożliwia kobiecie mocniej odczuwać przyjemność płynącą z seksu. Ponieważ operację plastyczną pochwy przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym, to konieczne jest, aby pacjentka była absolutnie zdrowa. Całkowita rekonwalescencja po tym zabiegu trwa mniej więcej dwa miesiące. W tym czasie powinno się w szczególności troszczyć się o odpowiednią czystość operowanej okolicy.

usuwanie owłosienia
Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Fotodepilacja Warszawa to wykorzenianie owłosienia za pomocą światła. Polega to na wybiórczej fototermolizie, w trakcie której zachodzi przekształcenie energii światła kierowanego na skórę w energię cieplną i niszczenie wybranych komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Melanina wchłania energię cieplną i prowadzi ją do mieszka włosowego, gdzie przeobrażona w ciepło uszkadza mieszki włosa. Pozbawiony takich komórek włos obumiera i wypada.
Liczba zabiegów jest zależna od rodzaju skóry, właściwości zarostu, części ciała poddanej depilacji, płci i wieku, a również jego profilu hormonalnego. Jest sporo przeciwwskazań, o jakich zainteresowany musi być zaznajomiony przed zabiegiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*