Skip to content

Dobry sen to jedna z najbardziej istotnych potrzeb każdego człowieka!
O tym jak beznadziejnie wygląda żywot tego człowieka, który miewa znaczne problemy z bezsennością opowiada chociażby produkcja filmowa Mechanik. W sumie można powiedzieć, że jeżeli rozglądamy się teraz za interesującym filmem, bez cienia wątpliwości powinniśmy wypożyczyć Mechanika! Jednakowoż owy artykuł traktuje akurat nie o filmach, a śnie. Zatem co można zalecić czytelnikowi, który pewnie nie jest jak Bale w Mechaniku, lecz mimo wszystko dostrzegł, że śpi niezbyt dużo?

O tym jak beznadziejnie wygląda żywot takiego człowieka, który ma duże kłopoty ze snem opowiada chociażby produkcja filmowa Mechanik. Tak naprawdę można zaryzykować twierdzenie, że jeżeli rozglądamy się teraz za wciągającym filmidłem, bez cienia wątpliwości powinniśmy wypożyczyć Mechanika! Jednakże ten artykuł traktuje przecież nie o filmach, a śnie. A więc co można polecić internaucie, który pewnie nie jest jak Christian Bale w Mechaniku, ale mimo wszystko dostrzegł, że sypia niezbyt wiele?

Materace Platinum
Autor: PerDormire
Źródło: PerDormire

To może napiszmy w tym momencie z jakich przyczyn czymś niesamowicie istotnym jest to by orientować się jak wielce istotny jest dobry sen – sprawdź te propozycje -. Bardzo istotne jest w szczególności to, że bardzo często tak naprawdę nieodpowiedni sen (wypróbuj chrapanie -> bezdech senny) powoduje, iż nasza wydajność pracownicza jest na sporo mniej satysfakcjonującym poziomie. Jesteśmy także sporo bardziej osowiali, niejako mamy dużo mniej radości z codziennego życia. Można śmiało powiedzieć, że jeżeli dostrzegliśmy kłopoty z własnym snem, czas spowodować, iż wreszcie wyśpimy się dobrze.

Może śpimy na słabym łóżku? Całkiem często słabe, wiekowe Materace (Materace – są głównym powodem! A więc niby chcemy zasnąć, nie uskarżamy się na większe problemy neurologiczne, a i tak przez niemalże całą noc nie potrafimy usnąć. A poza tym, gdy człowiek nie może usnąć, po pewnym czasie niejako panikuje, ciągle spogląda na zegarek.

Autor: coco+kelly

W takim razie upewnijmy się czy faktycznie sytuacja jest taka, że po prostu nie śpimy odpowiednio tak jakby z wyłącznie własnej winy. Wygodny materac bardzo drogi w sumie nie jest!

Trzeba dopisać, że materac czy Pościel (tutaj) powinny być także dostosowane do alergików – może nie mamy zielonego pojęcia o tym, iż jesteśmy alergikami? Alergia również jest raczej powszechną przyczyną nawarstwiania się kłopotów z zasypianiem. Chociaż tak naprawdę istnieje ryzyko, że po prostu zauważymy po jakimś czasie, że mimo wprowadzenia znaczących zmian w łóżku, i tak nie możemy usnąć po ludzku. No cóż, pewnie będzie niezbędna wizyta u lekarza. Bezsenność to całkiem poważna choroba, a do tego jeżeli nie jest podleczona, skutkuje sporą ilością powikłań!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*