Skip to content

Złoto znajdziesz nie tylko w sklepie w biżuterią, ale również w sklepie odzieżowym
Kremy do twarzy ze szlachetnymi minerałami

Perły, złoto, diamenty i jedwab kojarzą się z przepychem.
Ozdabiają naszyjniki,ale mogą również upiększać skórę. Coraz częściej znajdujemy je w kremach. Są naprawdę bardzo skuteczne w pielęgnacji. Drogocenne składniki mają wiele swoistych właściwości. Pomagają pielęgnować skórę dojrzałą, a także tę z wszelkimi problemami. Łagodzą zmarszczki, rozświetlają i nawilżają.

Kremy do twarzy ze szlachetnymi minerałami

Perły, złoto, diamenty i jedwab kojarzą się z przepychem.
Ozdabiają naszyjniki,ale mogą także upiększać skórę. Coraz częściej znajdujemy je w kosmetykach. Są naprawdę wyjątkowo skuteczne w pielęgnacji. Drogocenne składniki mają wiele wyjątkowych właściwości. Pomagają pielęgnować skórę dojrzałą, a także cerę trądzikową i suchą. Likwidują zmarszczki, mają działanie rozświetlające i nawilżające.

Krem z proteinami mleka

Autor: PHARMA CF
Źródło: PHARMA CF

Dobrze jest je przetestować na sobie,zwłaszcza, że to produkt, który nie kosztuje zbyt wiele.
Najlepsze kremy do twarzy (więcej: ) z szlachetnymi minerałami zawierają złoto. Mają one działanie antyseptyczne, a więc kojące.

Zainteresował Cię wpis?! Przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie unikatowe informacje, dlatego zobacz ten link (pl.babor.com/products/peeling/89/tags/147) na ten temat!

Kremy ze złotem są idealne dla alergików, ponieważ złoto raczej nie wywołuje alergii. Jest dobroczynne, gdy skóra zaczyna tracić jędrność i koloryt. Złoto likwiduje przebarwienia, redukuje bowiem produkcję melaniny, odpowiedzialnej za ich tworzenie się. Kuracje za złotem przynoszą bardzo dobre efekty. Złoto opóźnia też tworzenie się zmarszczek, bo zatrzymuje w komórkach skóry kolagen. W sklepach warto kupić przykładowo maseczkę regenerującą z płatkami złota.

Do cery suchej polecamy kosmetyki z jedwabiem. Warto wiedzieć, że białka będące składnikiem znajdujące się w jedwabiu mają niezwykłą zdolność zatrzymywania wody w naskórku. Także kosmetyki do ciała czy kremy do rąk z jedwabiem są niezawodne zimą, gdy skóra jest narażona na działanie niskich temperatur. Można wypróbować też w salonie kosmetycznym jedwabne serum do włosów, które bardzo dobrze chroni je przed wysuszeniem i utratą blasku.

Autor: Siedlisko Morena

W pielęgnacji cery z problemami bardzo dobrze sprawdzą się produkty z wyciągiem z pereł. Przede wszystkim

Rozjaśniają przebarwienia, ponieważ sproszkowane perły lekko złuszczają naskórek. Zwężają też pory, przez co regulują wydzielanie sebum. Kosmetyki (dowiedz się więcej: ) z masą perłową idealnie rozświetlają ziemistą cerę. Wyciąg z pereł to zawiera mnóstwo substancji mineralnych, które mają dobroczynne działanie skórę, przywracają jej naturalną witalność, odmładzają.

Dla cery dojrzałej najlepiej wybrać kosmetyki z diamentami. Mikrokryształy diamentu pobudzają komórki skóry do namnażania się, co znacznie opóźnia proces starzenia się. Na dzień dzisiejszy znaleziono niewiele substancji o podobnych zdolnościach, które znalazłyby zastosowanie w kosmetyce. Diamentowe cząsteczki w kremach do ciała pięknie rozświetlają skórę.